Dahua LR2110-8ET-120 8 Portlu 800mt Uzun Mesafe ePoE Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua LR2110-8ET-120 8 Portlu ePoE Switch
Stok Stokta Yok
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
  • Dahua ePoE teknolojisi ile 800 metreye kadar uzun mesafeli PoE iletimini destekler
  •  Katman iki ePoE switch
  • MAC otomatik çalışma ve yaşlanma, MAC adres listesi kapasitesi 8K’dır
  • IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standardını destekler
  • Endüstriyel geniş sıcaklık tasarımı
ModelDahua LR2110-8ET-120 Teknik Özellikleri
Ethernet Port1 * 1000 Base-X
1 * 10/100/1000 Temel-T
8 * 10/100 Base-T (PoE güç kaynağı)
PoE Güç TüketimiPort1,5≤60W, Port2,3,4,6,7,8≤30W, Total≤120W
PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Anahtarlanma Kapasitesi8.8Gbps
Paket İletim Oranı4.17Mpps
Paket Tampon Bellek2.75MB
MAC Tablosu Boyutu8K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nem Oranı% 10 ~% 90
Güç KaynağıDC48 ~ 57V güç adaptörü
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4KV
Diferansiyel Mod 2KV
Çalışma Koşulları-30 ° C ~ 65 ° C
Net Ağırlık0.59 kg
Boyutlar150 mm x 100 mm x 42 mm